| Box score | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 6 | 18.3 | 26.8 | 5.5 | 9.3 | 58.9 | 0.2 | 0.3 | 50.2 | 6.8 | 9.5 | 71.9 | 5.8 | 3.8 | 9.7 | 0.5 | 2 | 2.5 | 7.2 | 2.8 | 0.8 | 0.2 | 30.7 | |||||||||
| Total | 6 | 6 | 110 | 161 | 33 | 56 | 58.9 | 1 | 2 | 50.2 | 41 | 57 | 71.9 | 35 | 23 | 58 | 3 | 12 | 15 | 43 | 17 | 5 | 1 | 184 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 6 | 27.3 | 40 | 8.2 | 13.9 | 58.9 | 0.2 | 0.5 | 50.2 | 10.2 | 14.2 | 71.9 | 8.7 | 5.7 | 14.4 | 0.7 | 3 | 3.7 | 10.7 | 4.2 | 1.2 | 0.2 | 45.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2018/2019 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
ELTE BEAC Újbuda | Női NB I. A | 3 | 0 | 21.765 | 33.7101 | 6.720 | 9.328 | 71.471.4 | 13 | 1.34 | 7575 | 5.316 | 7.723 | 69.669.6 | 618 | 39 | 927 | 13 | 3.711 | 2.37 | 4.714 | 13 | 0.72 | 0.72 | 2987 | |||
| 1 szezon |
|
ELTE BEAC Újbuda | 3 | 0 | 21.765 | 33.7101 | 6.720 | 9.328 | 71.471.4 | 13 | 1.34 | 7575 | 5.316 | 7.723 | 69.669.6 | 618 | 39 | 927 | 13 | 3.711 | 2.37 | 4.714 | 13 | 0.72 | 0.72 | 2987 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 21.765 | 33.7101 | 6.720 | 9.328 | 71.471.4 | 13 | 1.34 | 7575 | 5.316 | 7.723 | 69.669.6 | 618 | 39 | 927 | 13 | 3.711 | 2.37 | 4.714 | 13 | 0.72 | 0.72 | 2987 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
BEAC Újbuda | Női NB I. A csoport, Play-out | 6 | 0 | 18.3110 | 26.8161 | 5.533 | 9.356 | 58.958.9 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 6.841 | 9.557 | 71.971.9 | 5.835 | 3.823 | 9.758 | 0.53 | 212 | 2.515 | 7.243 | 2.817 | 0.85 | 0.21 | 30.7184 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 6 | 0 | 18.3110 | 26.8161 | 5.533 | 9.356 | 58.958.9 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 6.841 | 9.557 | 71.971.9 | 5.835 | 3.823 | 9.758 | 0.53 | 212 | 2.515 | 7.243 | 2.817 | 0.85 | 0.21 | 30.7184 | ||||
| Összesítés | 6 | 0 | 18.3110 | 26.8161 | 5.533 | 9.356 | 58.958.9 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 6.841 | 9.557 | 71.971.9 | 5.835 | 3.823 | 9.758 | 0.53 | 212 | 2.515 | 7.243 | 2.817 | 0.85 | 0.21 | 30.7184 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
ELTE BEAC Újbuda | Női NB I. A / Női NB I. A csoport, Play-out | 9 | 0 | 19.4175 | 29.1262 | 5.953 | 9.384 | 63.163.1 | 0.44 | 0.76 | 66.766.7 | 6.357 | 8.980 | 71.271.2 | 5.953 | 3.632 | 9.485 | 0.76 | 2.623 | 2.422 | 6.357 | 2.220 | 0.87 | 0.33 | 30.1271 | |||
| 1 szezon |
|
ELTE BEAC Újbuda | 9 | 0 | 19.4175 | 29.1262 | 5.953 | 9.384 | 63.163.1 | 0.44 | 0.76 | 66.766.7 | 6.357 | 8.980 | 71.271.2 | 5.953 | 3.632 | 9.485 | 0.76 | 2.623 | 2.422 | 6.357 | 2.220 | 0.87 | 0.33 | 30.1271 | ||||
| Összesítés | 9 | 0 | 19.4175 | 29.1262 | 5.953 | 9.384 | 63.163.1 | 0.44 | 0.76 | 66.766.7 | 6.357 | 8.980 | 71.271.2 | 5.953 | 3.632 | 9.485 | 0.76 | 2.623 | 2.422 | 6.357 | 2.220 | 0.87 | 0.33 | 30.1271 | ||||||